REGULAMIN SKLEPU

Twój koszyk jest obecnie pusty

Powrót do Sklepu

§ 1 Informacje ogólne

Sklep internetowy, działający pod adresem http://stanpress.pl prowadzony jest przez firmę Kurier Południowy Kamil Staniszek, ul. Młynarska 13/69; działającej na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza miasta Piaseczno, NIP: 123-075-35-48; REGON 017411780 z siedzibą przy ulicy Ludowej 2, 05-500 Piaseczno, tel. 22 756 79 39, e-mail:wydawnictwo@stanpress.pl i oferuje sprzedaż książek.
Zamówienia na produkty sprzedawane przez sklep stanpress.pl można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem http://stanpress.pl
Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
Nazwy producentów i marki fabryczne sprzedawanych towarów należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.

§ 2 Ceny

Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym przy danym produkcie wyrażone są w walucie polski złoty (PLN) i zawierają podatek VAT.

§ 3 Warunki dostawy towaru

Dostawa zakupionego towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej
Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego przez Klienta sklepu sposobu dostawy zamówionego towaru.
Zakupy na kwotę wyższą niż 150,00 zł z przedpłatą na konto wysyłamy na nasz koszt.

§ 4 Ochrona danych osobowych

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Sklep zastrzega sobie prawo do informowania Klientów o promocjach i specjalnych rabatach dla stałych Klientów.

§ 5 Odstąpienie od umowy i reklamacje

Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.
Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód wpłaty na konto.
Jeżeli zakupiony w sklepie stanpress.pl towar zawiera wady fizyczne lub został uszkodzony podczas dostawy, Klient jest zobowiązany do jego przesłania wraz z opisem wady, żądaniem wymiany towaru, lub w przypadku jego braku, zwrotem pieniędzy na podany w reklamacji numer rachunku bankowego.
Zwrot kwoty z tytułu ceny sprzedaży następuje wyłącznie na podane w reklamacji konto bankowe.
Sklep w zakresie zgłoszonych reklamacji nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych na adres sklepu w formie „za pobraniem”.
Jesteśmy tylko ludźmi i czasem popełniamy błędy. Zawsze jednak wychodzimy z zasady, że to Klient ma rację i w razie pomyłki lub błędu, staramy się maksymalnie naprawić sytuację.

§ 6 Postanowienia końcowe

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.
Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych, tylko na potrzeby Sprzedającego. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Szybki kontakt mailowy

Witamy, postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt

Wpisz szukaną frazę i naciśnij Enter